Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Don't have a credit card yet?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Dostawa w dniu złożenia zamówienia!

Tani i wygodny transport zakupów IKEA na terenie Trójmiasta i okolic

Specjalna oferta dla klientów z Trójmiasta, nasza firma dostarcza wszelkiego rodzaju artykuły IKEA począwszy od drobnych typu talerze, szklanki, ozdoby aż po wielkogabarytowe szafy, sofy, łóżka itp.

Usługa zawiera: kompletowanie, zakup i dostawę. Można zamówić dodatkowo usługę wnoszenia. Elastyczne terminy. Ceny obejmują dostawy do Trójmiasta z podziałem na 2 strefy. Dostawa w dniu złożenia zamówienia lub następnego dnia pn-pt (opcjonalnie sobota). Przyjmowanie zleceń od pn do pt 9-17. Istnieje możliwość dostawy do pobliskich miejscowości. Ceny zbliżone. Pobliskie miejscowości: Rumia,Reda, Wejherowo, Żukowo, Banino, Leźno, Pruszcz Gdański, Chwaszczyno i inne.

CENNIK TRÓJMIASTO:

waga zakupów  Strefa I Strefa II
do 150 kg  80 zł 100 zł
151-300 kg 140 zł 170 zł
301-450 kg 200 zł 220 zł
451-600 kg 250 zł 270 zł
Powyżej 600 kg Cena ustala indywidualnie

UWAGA podany cennik nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz jest zaproszeniem do składania ofert przez Klienta. Charakter wiążący - na potrzeby zawarcia konkretnej umowy - zyskują one dopiero w chwili potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji

Ważna informacja: podany cennik jest orientacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego. Cena usługi uzależniona jest od kilku czynników m.in.: wartości towaru, miejsca dowozu, gabarytów, ilości sztuk. Wyślij nam swoją listę IKEA, ewentualnie zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail wówczas wyślemy wycenę naszej usługi dla Twoich zakupów.

Ekspresowe
dostawy

Gwarancja
satysfakcji

10 lat
doswiadczenia